Χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό σας:
-
Αγοράζετε σε ακόμα φθηνότερες τιμές
-
Κερδίζετε εκπτωτικά κουπόνια
- Δεν θα χρειάζεται να συμπληρώνετε ξανά τα στοιχεία σας σε επόμενες παραγγελίες.
- Μπορείτε να παρακολουθείτε την εξέλιξη της παραγγελίας σας
Ρακέτα Τένις Tecnifibre T-Fight 300 Iso
SKU: 14FI300S5

Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες), Μεσαίο (άνδρες) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 98 sq.in |
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 300 gr |
| Πάχος σκελετού | 22,5mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 66 |
| Μήκος | 685mm (27") |
| Ισορροπία (cm) | 32 cm |
| Βάρος αιώρησης | 321 |
| Υλικό κατασκευής | Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Άπλεκτη |
Για αυτόν τον λόγο, σχεδιάσαμε τη νέα T-FIGHT 300S με έναν βασικό στόχο: να δημιουργήσουμε μια πιο εύχρηστη και ευέλικτη ρακέτα, διατηρώντας παράλληλα το χαρακτηριστικό της πλεονέκτημα – την τέλεια ισορροπία μεταξύ δύναμης και ελέγχου.
Ανακατανομή βάρους για μείωση του swingweight, επιτρέποντας ταχύτερη επιτάχυνση της κεφαλής της ρακέτας.
Ενισχυμένη RS Section γεωμετρία, που αυξάνει τα επίπεδα δύναμης χωρίς να θυσιάζει τον έλεγχο.
Μετά από ενδελεχή ανάλυση και σχεδιασμό, η νέα T-FIGHT 300S είναι πιο δυνατή και ευέλικτη από ποτέ, αποτελώντας την απόλυτη επιλογή για τον σύγχρονο τενίστα.
T-FIGHT 300S – Η τέλεια ισορροπία δύναμης και ελέγχου
✔ Ιδανική για τακτικούς παίκτες και αθλητές υψηλού επιπέδου
✔ Ευελιξία & Δύναμη σε κάθε χτύπημα
✔ Αυξημένος έλεγχος χάρη στην κεφαλή 630 cm²
✔ Μοντέρνος σχεδιασμός & κορυφαία απόδοση
✔ Επιλογή κορυφαίων αθλητών του Tour
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες), Μεσαίο (άνδρες) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 98 sq.in |
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 300 gr |
| Πάχος σκελετού | 22,5mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 66 |
| Μήκος | 685mm (27") |
| Ισορροπία (cm) | 32 cm |
| Βάρος αιώρησης | 321 |
| Υλικό κατασκευής | Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Άπλεκτη |
Καμιά κριτική


















