Χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό σας:
-
Αγοράζετε σε ακόμα φθηνότερες τιμές
-
Κερδίζετε εκπτωτικά κουπόνια
- Δεν θα χρειάζεται να συμπληρώνετε ξανά τα στοιχεία σας σε επόμενες παραγγελίες.
- Μπορείτε να παρακολουθείτε την εξέλιξη της παραγγελίας σας
Ρακέτα Τένις Tecnifibre T-Fight 300 ID
SKU: 14FI300ID

Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Παίκτης | Daniil Medvedev, Iga Swiatek |
|---|---|
| Επίπεδο παίκτη | Προχωρημένο (άνδρες), Προχωρημένο (γυναίκες), Μεσαίο (άνδρες) |
| Εμβαδό κεφαλής | 100 sq.in |
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 300 gr |
| Πάχος σκελετού | 22.5mm / 22.5mm / 22.5mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 65 |
| Μήκος | 685mm (27") |
| Ισορροπία (cm) | 32 cm |
| Βάρος αιώρησης | 318 |
| Υλικό κατασκευής | Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Άπλεκτη |
Limited Edition σχεδιασμός US Open – Ιριδίζον μπλε φινίρισμα με πράσινες λεπτομέρειες και το λογότυπο φλόγας, εμπνευσμένο από τις νίκες των Medvedev & Swiatek.
300g χωρίς χορδές & κεφαλή 100 in² – Εξαιρετική ισορροπία ανάμεσα σε χειρισμό, δύναμη και έλεγχο.
Διάταξη χορδών 16x19 – Υψηλό δυναμικό για spin και ακρίβεια σε κάθε χτύπημα.
Κορμός RS Section – Πενταγωνικός σχεδιασμός που συνδυάζει τετράγωνες και στρογγυλές γραμμές για +4% δύναμη χωρίς απώλεια σταθερότητας.
Τεχνολογία Isoflex – Διαβαθμισμένη σκληρότητα γύρω από το πλαίσιο για μεγαλύτερο sweet spot και καλύτερη αίσθηση εκτός κέντρου.
Ισορροπημένη κατανομή βάρους – Χαμηλότερο swingweight για ταχύτερη επιτάχυνση και ιδανική για επιθετικό baseline παιχνίδι.
Tour-approved ρακέτα – Επιλέγεται από τους Medvedev, Swiatek και άλλους επαγγελματίες ATP/WTA
| Παίκτης | Daniil Medvedev, Iga Swiatek |
|---|---|
| Επίπεδο παίκτη | Προχωρημένο (άνδρες), Προχωρημένο (γυναίκες), Μεσαίο (άνδρες) |
| Εμβαδό κεφαλής | 100 sq.in |
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 300 gr |
| Πάχος σκελετού | 22.5mm / 22.5mm / 22.5mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 65 |
| Μήκος | 685mm (27") |
| Ισορροπία (cm) | 32 cm |
| Βάρος αιώρησης | 318 |
| Υλικό κατασκευής | Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Άπλεκτη |
Καμιά κριτική


















