Χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό σας:
-
Αγοράζετε σε ακόμα φθηνότερες τιμές
-
Κερδίζετε εκπτωτικά κουπόνια
- Δεν θα χρειάζεται να συμπληρώνετε ξανά τα στοιχεία σας σε επόμενες παραγγελίες.
- Μπορείτε να παρακολουθείτε την εξέλιξη της παραγγελίας σας
Ρακέτα Τένις Tecnifibre TF-40 305 V3 (16x19)
SKU: 14TF44056

Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (άνδρες), Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες), Μεσαίο (άνδρες) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 98 sq.in |
| Τύπος πλέξης | 16 X 19 |
| Βάρος (gr) | 305 gr |
| Πάχος σκελετού | 22mm / 22mm / 22mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 64 |
| Μήκος | 685mm (27") |
| Ισορροπία (cm) | 33.2 cm |
| Βάρος αιώρησης | 320 |
| Υλικό κατασκευής | Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Unstrung |
RS Sharp Section Geometry: Βελτιστοποιεί την ευκαμψία του σκελετού κατά την πρόσκρουση, διατηρώντας τον έλεγχο της τροχιάς και προσφέροντας επαρκή δύναμη.
Foam Full Inside: Πολυουρεθανική επένδυση που απορροφά τους κραδασμούς και προσφέρει μοναδική αίσθηση.
"Extend BG" Οδηγοί Χορδών: Πλατύτεροι και μακρύτεροι, επιτρέπουν στις χορδές να κινούνται πιο ελεύθερα, διατηρώντας την απόκριση ακόμα και σε εκτός κέντρου χτυπήματα.
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (άνδρες), Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες), Μεσαίο (άνδρες) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 98 sq.in |
| Τύπος πλέξης | 16 X 19 |
| Βάρος (gr) | 305 gr |
| Πάχος σκελετού | 22mm / 22mm / 22mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 64 |
| Μήκος | 685mm (27") |
| Ισορροπία (cm) | 33.2 cm |
| Βάρος αιώρησης | 320 |
| Υλικό κατασκευής | Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Unstrung |
Καμιά κριτική


















