Χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό σας:
-
Αγοράζετε σε ακόμα φθηνότερες τιμές
-
Κερδίζετε εκπτωτικά κουπόνια
- Δεν θα χρειάζεται να συμπληρώνετε ξανά τα στοιχεία σας σε επόμενες παραγγελίες.
- Μπορείτε να παρακολουθείτε την εξέλιξη της παραγγελίας σας
Ρακέτα Τένις Tecnifibre TF-40 305 V3 (18x20)
SKU: 14TF44058

Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (άνδρες), Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες), Μεσαίο (άνδρες) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 98 sq.in |
| Τύπος πλέξης | 18 x 20 |
| Βάρος (gr) | 305 gr |
| Πάχος σκελετού | 22mm / 22mm / 22mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 64 |
| Μήκος | 685mm (27") |
| Ισορροπία (cm) | 33.32 cm |
| Βάρος αιώρησης | 330 |
| Υλικό κατασκευής | Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Άπλεκτη |
RS Sharp Section Geometry: Βελτιστοποιεί την ευκαμψία του σκελετού κατά την πρόσκρουση, διατηρώντας τον έλεγχο της τροχιάς, ενώ εξασφαλίζει επαρκή ισχύ.
Foam Full Inside: Πολυουρεθανική επένδυση σε όλο τον σκελετό, που απορροφά τους κραδασμούς και προσφέρει μοναδική αίσθηση.
Extend BG Eyelets: Πλατύτερα και μακρύτερα γκαφράκια που επιτρέπουν στις χορδές να κινούνται πιο ελεύθερα, διατηρώντας την απόκριση ακόμα και σε εκτός κέντρου χτυπήματα.
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (άνδρες), Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες), Μεσαίο (άνδρες) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 98 sq.in |
| Τύπος πλέξης | 18 x 20 |
| Βάρος (gr) | 305 gr |
| Πάχος σκελετού | 22mm / 22mm / 22mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 64 |
| Μήκος | 685mm (27") |
| Ισορροπία (cm) | 33.32 cm |
| Βάρος αιώρησης | 330 |
| Υλικό κατασκευής | Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Άπλεκτη |
Καμιά κριτική


















