Χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό σας:
-
Αγοράζετε σε ακόμα φθηνότερες τιμές
-
Κερδίζετε εκπτωτικά κουπόνια
- Δεν θα χρειάζεται να συμπληρώνετε ξανά τα στοιχεία σας σε επόμενες παραγγελίες.
- Μπορείτε να παρακολουθείτε την εξέλιξη της παραγγελίας σας
Ρακέτα Padel NOX AT10 Genius 12K Alum XTREME
SKU: PAT10GENIUS1226

- Θεσ/νίκη - Κεντρικό2 τεμ
- Θεσ/νίκη - Mega OutletNo Stock
Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Σχήμα ρακέτας | Δάκρυ |
|---|---|
| Βάρος (gr) | 360 - 375 gr |
| Ισορροπία (cm) | 27 cm |
| Πάχος σκελετού | 38 mm |
| Επιφάνεια | Τραχιά |
| Υλικό κατασκευής | Frame: carbon Surface: 12K aluminized carbon Core: EVA |
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (άνδρες), Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες) |
| Θήκη | Περιλαμβάνεται |
Σχεδιασμένη για προχωρημένους παίκτες, η ρακέτα προσφέρει ιδανικό συνδυασμό δύναμης, ακρίβειας και ελεγχόμενου σπιν.
Η επιφάνεια Carbon 12K Alum XTREM με ειδική aluminization αυξάνει την αντοχή και διατηρεί σταθερή απόδοση σε διαφορετικές θερμοκρασίες.
Η τεχνολογία Dual Spin με 3D και sandblasted υφές βελτιστοποιεί το κράτημα και το σπιν χωρίς απώλεια ανθεκτικότητας.
Ο πυρήνας HR3 Black EVA ενισχύει την επαναφορά ενέργειας, προσφέροντας πιο καθαρά και δυναμικά χτυπήματα με ακρίβεια.
Το Carbon Frame, το DCS και το EOS Tunnel βελτιώνουν τη σταθερότητα, την αεροδυναμική και την ευκολία χειρισμού.
Με Weight Balance, NOX Custom Grip και Pulse System, προσφέρει κορυφαία άνεση, έλεγχο και πλήρη προσαρμογή στο παιχνίδι υψηλού επιπέδου.
| Σχήμα ρακέτας | Δάκρυ |
|---|---|
| Βάρος (gr) | 360 - 375 gr |
| Ισορροπία (cm) | 27 cm |
| Πάχος σκελετού | 38 mm |
| Επιφάνεια | Τραχιά |
| Υλικό κατασκευής | Frame: carbon Surface: 12K aluminized carbon Core: EVA |
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (άνδρες), Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες) |
| Θήκη | Περιλαμβάνεται |
Καμιά κριτική


